Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Řemesla

 

Řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

ZAHRADNICTVÍ PÍSEK s.r.o.

Pěstování a prodej rostlin. Nabízíme řezané, pokojové a balkonové květiny, ovocné stromky, keře, okrasné dřeviny, semena, sadbu zeleniny a brambor, zahrádkářské potřeby. Poskytujeme slavnostní a smuteční vazbu květin. Zajišťujeme související poradenské služby. Doručování květin po Písku a okolí.

Hradišťská 2276, Písek

Stavebniny Bernartice.

Stavebniny se širokým sortimentem stavebního materiálu. Vlastní autodoprava. Stavební práce - novostavby, rekonstrukce, vestavby. Výstavba a rekonstrukce domů, bytů, nebytových prostor. Certifikace ISO. Autorizovaný technik v oboru pozemní stavby.

Pod stadionem 351, Bernartice

Petr HERZIG

REVIZE - ELEKTRO: objekty včetně hromosvodů, elektrické instalace, elektrická zařízení, elektrické spotřebiče, odborné posudky, školení dle Vyhl.50/1978 Sb..

Kestřany 155, Písek

MM-art-airbrush

Lakování motocyklů, přileb, kytar, autodílů + airbrush technika. Mé hobby = za náklady spojené s realizací.

Milevsko

Douša Milan - DMSvár

Naše firma je zaměřena na zakázkovou kovovýrobu, opravy a renovace dílů, u kterých došlo vlivem používání k jejich zlomení, poškození, opotřebení, hliníkové díly použité v automobilech i trubky autoklimatizace svařováním TIG - hliník, nerez, titan, litina, mosaz a jiné,

Jiřího Srnky 2431, Písek

František Říha, malířské práce

Provádíme natěračské, malířské a zednické práce. Rekonstrukce bytů a bytových jader.

Sportovní 727, Protivín

Měření radonu a radonový průzkum Jarolím (pobočka Písek)

Profesionální služby v oblasti měření radonu na území Jihočeského kraje (Písek, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Prachatice, Strakonice, Tábor), ale i celé ČR. Díky dvacetileté praxi zajistíme kvalitní radonový průzkum na Vašem pozemku i měření radonu ve Vašem domě i jiných objektech.

Písek

Roman LEHNERT - MONTÁŽ SUCHÉ STAVBY, sádrokartony

Nabízíme prodej a montáž sádrokartonových výrobků, montáže suchých staveb. Firma provádí půdní vestavby, příčky,podhledy,předstěny,obloukov...

Raisova 1428, Písek

Čalounictví Josef Štránek

Nabízíme veškeré čalounické a sedlářské práce.

Branice 105, Branice

Bourací práce, demolice staveb Písek

Bourací práce, demolice dřevěné stavby, demolice domu,ruční bourací práce v interiéru bytů, demolice, autogenní práce, výkup železa, odvoz odpadu, suti, kontejnery. Pro více informací navštivte naše stránky www.bouraci-prace.net

Písek

Martin Gála - demoliční práce, demolice

Profesionální demoliční práce, demolice staveb, výkopové práce, bourací práce, autodoprava, odvoz odpadu a suti. Rozumné ceny. www.demolicniprace.com

Písek

Zahradnické práce, zahrady Písek

Zahradnické práce na klíč, naše nabídka zahradnické služby: sekání trávy, sekání parkové trávy, sekání luční vysoké trávy, sekání ruderá...

Písek

Adekor - malíři pokojů, malování bytů Písek

Malování, lakování, zednické práce, sádrokartony, fasády, podlahářské práce. Provádíme malování bytů a domů, zajistíme vymalování firem a n...

Písek

Zemní práce, demolice staveb Písek

Služby v oblasti demolice domu mechanizací. DEMOLICE, bourání staveb a jiných budov. Demolice stavby demolice strojem JCB4CX, otočný kolový bagr. DEMOLICE dřevo stavby, chaty, garáží ZEMNÍ PRÁCE výkopové práce mechanizací minibagr. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.zemniprace-demolice.net

Písek

Pavel Nečas, elektrorevize

Nabízíme veškeré elektrikářské práce a revize.

Sepekov 376, Sepekov

BOMA Milevsko, s.r.o.

Nabízíme instalatérské práce, rozvody vody, ústřední a podlahové topení, tepelná čerpadla, solární systémy dále dodáváme kotle na uhlí i jiná pevná paliva, kotle na topný olej, plynové kotle. Rekonstrukce koupelen.

Sokolovská 589, Milevsko

Mramor Bohemia, s.r.o.

Prodáváme přírodní kámen pro byt, dům a zahradu, náhrobky a pomníky, kámen pro stavebnictví, tj. fasády, dlažby, schody, parapety a pod., gabiony a porfýr, kámen pro kuchyně a koupelny.

Budějovická 358/25, Budějovické Předměstí

InTePs, s.r.o.

Poskytujeme služby v oboru voda - topení - plyn dále projekty a realizace plynovodů, vodovodů, kanalizací, vytápění, ústředních topení, výměníko...

Kollárova 511/1, Budějovické Předměstí

MAVL & MIM divize potrubí spol.s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, vzduchotechnické potrubí skupiny I - nerez, hliník, měď včetně příslušenství, skupiny II a III, veškeré zámečnické práce. Dále provádíme zpracování všech stupňů projektové dokumentace v oblasti vzduchotechniky.

Petrovická 440, Milevsko

Luboš Vrbka, stavební klempířství.

Nabízíme Provádíme zpracování falců Schlebach. Ohýbačka plechu 6 m dále dodáváme střechy, krovy, oplechování, okapové systémy, ploché, falcované a trapezové střechy Cu, TiZn, Pz, Prefa, Lindab, taškové i asfaltové střešní krytiny, střešní okna Fakro, Velux.

Vrcovická 2517, Písek

GK Plavec - Michalec Geodetická kancelář, s.r.o.

Nabízíme geometrické plány, vytyčení hranic, práce v investiční výstavbě - podklady pro projekt, vytyčování staveb, zaměřování skutečného provedení, pozemkové úpravy, dále prodej geodetických a stavebních přístrojů. Velkoformátový tisk a kopírování.

Budovcova 2530, Písek

Jan Procházka, pokrývačské, klempířské práce.

Nabízíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, včetně materiálu - široký výběr. Zajišťuje tesařské práce a montáže hromosvodů včetně revizí. Dále nabídka střešních oken Velux, Roto.

Na Nové 198, Písek

Marcel Pecka, Zateplování fasád

Provádíme zateplování fasád včetně nátěrů, omítek, štuků, zateplení budov a domů, tepelné izolace, ploché střechy. Nabízíme zednické práce, rekonstrukce a přestavby staveb, bytová jádra. Půjčovna a pronájem lešení - montáž, demontáž, doprava.

Kostelecká 605, Milevsko

Stanislav Turek, malířské práce.

Nabízíme prodej barev, malířské práce, dekorativní nátěry, míchání a tónování interiérových a fasádních barev, laků, lazur, mořidel a autolaků. Dále nabízíme prodej stavební chemie, lepidel, tmelů a omítkovin, sprejů a veškerých malířských potřeb. Malíř pokojů.

Mírové nám. 1456, Písek

Ecosan.cz

Nabízíme zasklívání lodžií, zábradlí, zimní zahrady, garážová vrata, předokenní rolety, markýzy dále nabízíme prodej a montáž pletiva, branky, plastové obklady, plaňkové ploty, hliníkové ploty, hliníkové zastřešení teras, dřevohliníková okna a vchodové dveře.

Topělecká 460, Pražské Předměstí

Jihokáme, kamenictví.

Nabízíme vše z přírodního kamene, včetně pokládky, silniční a chodníkové obruby, mostní kameny, dlažební kostky, obklady fasád krbů, schodů, kompletní pomníky. Zaměření, výroba a montáž, žulové parapety, těžba, zpracování a pokládání kamene.

Táborská 2122, Písek

Zámecká zahrada Čimelice, zahradnictví.

Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej květin, zeleniny a dřevin, pravidelné výstavy, dále zakládání a údržba zahrad.

Čimelice 335, Čimelice

MAVL - Václav Mára

Její hlavní činností byl pronájem a montáž lešení. Postupem času se firma se okruh činností rozšířil na kompletní stavební práce. V současné době se především specializujeme na rekonstrukce panelových domů a zateplování fasád.

J. A. Komenského 1189, Milevsko

Václav Hubáček, výkopové práce

Nabízíme pokládku a prodej dlažby - zámková dlažba, kamenné kostky a obruby. Dláždění chodníků a silnic. Provádíme zemní a výkopové práce - traktorbagr Komatsu WB 93R, Bobcat, malý pásový bagr. Autodoprava, kontejnery, hydraulická ruka, kompresor.

Jana Čarka 2513, Písek

David Vokurka, instalatérství.

Nabízíme služby v oboru voda - topení - plyn - kanalizace, dále instalatérské, topenářské práce, rozvody vody a odpadů, montáže ústředního a podlahového topení, solární systémy. Provádíme výměny van, umyvadel, záchodů, ohřívačů vody, regulace vytápění.

Dvořákova 308, Písek

Miroslav Oudes, Tesařství

Pokrývačské a klempířské práce, montáž střešních oken.

Mladotice 53, Drhovle

Jaroslav Křenek, obkladačství

Provádění obkladačských prací, prodej obkladů.

Vinařického 283/12, Písek

Milan Řežábek, Tesařství

Dodávka a montáž krovů, laťování a bednění střech, opravy starých krovů. Výroba pergol, přístřešků, realizace půdních vestaveb. Montáž střešních oken.

Jeronýmova 470/37, Písek

Jaroslav Buzek - stavební klempířství

Provádění klempířských prací.

Kocínova 133/2, Písek

Radek Anýž, pokrývačství

Firma byla založena roku 1996 a nabízí provedení těchto prací Montáž dřevěných konstrukcí: Krovy ,pergoly,zimní zahrady,altány,dřevěné podl...

Na Stínadlech 445, Písek

Jan Říha, Truhtes

Nabídka truhlářských a tesařských prací.

Zvíkovské Podhradí 5, Zvíkovské Podhradí

Josef Aleš Šulc - Domovní servis

Provádění instalatérských a drobných opravárenských prací.

Kestřany 138, Kestřany

Jiří Hrouda - Kulomb

Pokládka podlahových krytin.

Ningrova 10/1, Písek

Jaroslav Soukup, Malířství

Nabídka malířských a natěračských prací.

Tyršova 62/16, Písek

Jaroslav Novotný, Truhlářství

Vyrábíme atypické interiéry kaváren, barů a kanceláří. Zhotovujeme kuchyně, vestavěné skříně, předsíňové stěny.

Vojníkov 20, Vojníkov

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?