Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Řemesla

 

Řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

ZAHRADNICTVÍ PÍSEK s.r.o.

Pěstování a prodej rostlin. Nabízíme řezané, pokojové a balkonové květiny, ovocné stromky, keře, okrasné dřeviny, semena, sadbu zeleniny a brambor, zahrádkářské potřeby. Poskytujeme slavnostní a smuteční vazbu květin. Zajišťujeme související poradenské služby. Doručování květin po Písku a okolí.

Hradišťská 2276, Písek

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Návrhy a výroba dřevěných konstrukcí - dřevostavby, krovy a další dřevěné konstrukce. Příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů a dalš...

Za Pazdernou 2573, Písek

Stavebniny Bernartice.

Stavebniny se širokým sortimentem stavebního materiálu. Vlastní autodoprava. Stavební práce - novostavby, rekonstrukce, vestavby. Výstavba a rekonstrukce domů, bytů, nebytových prostor. Certifikace ISO. Autorizovaný technik v oboru pozemní stavby.

Pod stadionem 351, Bernartice

Petr HERZIG

REVIZE - ELEKTRO: objekty včetně hromosvodů, elektrické instalace, elektrická zařízení, elektrické spotřebiče, odborné posudky, školení dle Vyhl.50/1978 Sb..

Kestřany 155, Písek

MM-art-airbrush

Lakování motocyklů, přileb, kytar, autodílů + airbrush technika. Mé hobby = za náklady spojené s realizací.

Milevsko

Douša Milan - DMSvár

Naše firma je zaměřena na zakázkovou kovovýrobu, opravy a renovace dílů, u kterých došlo vlivem používání k jejich zlomení, poškození, opotřebení, hliníkové díly použité v automobilech i trubky autoklimatizace svařováním TIG - hliník, nerez, titan, litina, mosaz a jiné,

Jiřího Srnky 2431, Písek

František Říha, malířské práce

Provádíme natěračské, malířské a zednické práce. Rekonstrukce bytů a bytových jader.

Sportovní 727, Protivín

Měření radonu a radonový průzkum Jarolím (pobočka Písek)

Profesionální služby v oblasti měření radonu na území Jihočeského kraje (Písek, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Prachatice, Strakonice, Tábor), ale i celé ČR. Díky dvacetileté praxi zajistíme kvalitní radonový průzkum na Vašem pozemku i měření radonu ve Vašem domě i jiných objektech.

Písek

Roman LEHNERT - MONTÁŽ SUCHÉ STAVBY, sádrokartony

Nabízíme prodej a montáž sádrokartonových výrobků, montáže suchých staveb. Firma provádí půdní vestavby, příčky,podhledy,předstěny,obloukov...

Raisova 1428, Písek

Čalounictví Josef Štránek

Nabízíme veškeré čalounické a sedlářské práce.

Branice 105, Branice

Bourací práce, demolice staveb Písek

Bourací práce, demolice dřevěné stavby, demolice domu,ruční bourací práce v interiéru bytů, demolice, autogenní práce, výkup železa, odvoz odpadu, suti, kontejnery. Pro více informací navštivte naše stránky www.bouraci-prace.net

Písek

Zahradnické práce, zahrady Písek

Zahradnické práce na klíč, naše nabídka zahradnické služby: sekání trávy, sekání parkové trávy, sekání luční vysoké trávy, sekání ruderá...

Písek

Martin Gála - demoliční práce, demolice

Profesionální demoliční práce, demolice staveb, výkopové práce, bourací práce, autodoprava, odvoz odpadu a suti. Rozumné ceny. www.demolicniprace.com

Písek

Zemní práce, demolice staveb Písek

Služby v oblasti demolice domu mechanizací. DEMOLICE, bourání staveb a jiných budov. Demolice stavby demolice strojem JCB4CX, otočný kolový bagr. DEMOLICE dřevo stavby, chaty, garáží ZEMNÍ PRÁCE výkopové práce mechanizací minibagr. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.zemniprace-demolice.net

Písek

Adekor - malíři pokojů, malování bytů Písek

Malování, lakování, zednické práce, sádrokartony, fasády, podlahářské práce. Provádíme malování bytů a domů, zajistíme vymalování firem a n...

Písek

Pavel Nečas, elektrorevize

Nabízíme veškeré elektrikářské práce a revize.

Sepekov 376, Sepekov

Mramor Bohemia, s.r.o.

Prodáváme přírodní kámen pro byt, dům a zahradu, náhrobky a pomníky, kámen pro stavebnictví, tj. fasády, dlažby, schody, parapety a pod., gabiony a porfýr, kámen pro kuchyně a koupelny.

Budějovická 358/25, Budějovické Předměstí

BOMA Milevsko, s.r.o.

Nabízíme instalatérské práce, rozvody vody, ústřední a podlahové topení, tepelná čerpadla, solární systémy dále dodáváme kotle na uhlí i jiná pevná paliva, kotle na topný olej, plynové kotle. Rekonstrukce koupelen.

Sokolovská 589, Milevsko

InTePs, s.r.o.

Poskytujeme služby v oboru voda - topení - plyn dále projekty a realizace plynovodů, vodovodů, kanalizací, vytápění, ústředních topení, výměníko...

Kollárova 511/1, Budějovické Předměstí

MAVL & MIM divize potrubí spol.s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, vzduchotechnické potrubí skupiny I - nerez, hliník, měď včetně příslušenství, skupiny II a III, veškeré zámečnické práce. Dále provádíme zpracování všech stupňů projektové dokumentace v oblasti vzduchotechniky.

Petrovická 440, Milevsko

Luboš Vrbka, stavební klempířství.

Nabízíme Provádíme zpracování falců Schlebach. Ohýbačka plechu 6 m dále dodáváme střechy, krovy, oplechování, okapové systémy, ploché, falcované a trapezové střechy Cu, TiZn, Pz, Prefa, Lindab, taškové i asfaltové střešní krytiny, střešní okna Fakro, Velux.

Vrcovická 2517, Písek

Václav Hubáček, výkopové práce

Nabízíme pokládku a prodej dlažby - zámková dlažba, kamenné kostky a obruby. Dláždění chodníků a silnic. Provádíme zemní a výkopové práce - traktorbagr Komatsu WB 93R, Bobcat, malý pásový bagr. Autodoprava, kontejnery, hydraulická ruka, kompresor.

Jana Čarka 2513, Písek

Ecosan.cz

Nabízíme zasklívání lodžií, zábradlí, zimní zahrady, garážová vrata, předokenní rolety, markýzy dále nabízíme prodej a montáž pletiva, branky, plastové obklady, plaňkové ploty, hliníkové ploty, hliníkové zastřešení teras, dřevohliníková okna a vchodové dveře.

Topělecká 460, Pražské Předměstí

GK Plavec - Michalec Geodetická kancelář, s.r.o.

Nabízíme geometrické plány, vytyčení hranic, práce v investiční výstavbě - podklady pro projekt, vytyčování staveb, zaměřování skutečného provedení, pozemkové úpravy, dále prodej geodetických a stavebních přístrojů. Velkoformátový tisk a kopírování.

Budovcova 2530, Písek

Stanislav Turek, malířské práce.

Nabízíme prodej barev, malířské práce, dekorativní nátěry, míchání a tónování interiérových a fasádních barev, laků, lazur, mořidel a autolaků. Dále nabízíme prodej stavební chemie, lepidel, tmelů a omítkovin, sprejů a veškerých malířských potřeb. Malíř pokojů.

Mírové nám. 1456, Písek

Jan Procházka, pokrývačské, klempířské práce.

Nabízíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, včetně materiálu - široký výběr. Zajišťuje tesařské práce a montáže hromosvodů včetně revizí. Dále nabídka střešních oken Velux, Roto.

Na Nové 198, Písek

Marcel Pecka, Zateplování fasád

Provádíme zateplování fasád včetně nátěrů, omítek, štuků, zateplení budov a domů, tepelné izolace, ploché střechy. Nabízíme zednické práce, rekonstrukce a přestavby staveb, bytová jádra. Půjčovna a pronájem lešení - montáž, demontáž, doprava.

Kostelecká 605, Milevsko

David Vokurka, instalatérství.

Nabízíme služby v oboru voda - topení - plyn - kanalizace, dále instalatérské, topenářské práce, rozvody vody a odpadů, montáže ústředního a podlahového topení, solární systémy. Provádíme výměny van, umyvadel, záchodů, ohřívačů vody, regulace vytápění.

Dvořákova 308, Písek

MAVL - Václav Mára

Její hlavní činností byl pronájem a montáž lešení. Postupem času se firma se okruh činností rozšířil na kompletní stavební práce. V současné době se především specializujeme na rekonstrukce panelových domů a zateplování fasád.

J. A. Komenského 1189, Milevsko

Jihokáme, kamenictví.

Nabízíme vše z přírodního kamene, včetně pokládky, silniční a chodníkové obruby, mostní kameny, dlažební kostky, obklady fasád krbů, schodů, kompletní pomníky. Zaměření, výroba a montáž, žulové parapety, těžba, zpracování a pokládání kamene.

Táborská 2122, Písek

Zámecká zahrada Čimelice, zahradnictví.

Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej květin, zeleniny a dřevin, pravidelné výstavy, dále zakládání a údržba zahrad.

Čimelice 335, Čimelice

Milan Řežábek, Tesařství

Dodávka a montáž krovů, laťování a bednění střech, opravy starých krovů. Výroba pergol, přístřešků, realizace půdních vestaveb. Montáž střešních oken.

Jeronýmova 470/37, Písek

Jaroslav Křenek, obkladačství

Provádění obkladačských prací, prodej obkladů.

Vinařického 283/12, Písek

Jaroslav Novotný, Truhlářství

Vyrábíme atypické interiéry kaváren, barů a kanceláří. Zhotovujeme kuchyně, vestavěné skříně, předsíňové stěny.

Vojníkov 20, Vojníkov

Jaroslav Soukup, Malířství

Nabídka malířských a natěračských prací.

Tyršova 62/16, Písek

Jiří Hrouda - Kulomb

Pokládka podlahových krytin.

Ningrova 10/1, Písek

Josef Aleš Šulc - Domovní servis

Provádění instalatérských a drobných opravárenských prací.

Kestřany 138, Kestřany

Radek Anýž, pokrývačství

Firma byla založena roku 1996 a nabízí provedení těchto prací Montáž dřevěných konstrukcí: Krovy ,pergoly,zimní zahrady,altány,dřevěné podl...

Na Stínadlech 445, Písek

Miroslav Oudes, Tesařství

Pokrývačské a klempířské práce, montáž střešních oken.

Mladotice 53, Drhovle

Jaroslav Buzek - stavební klempířství

Provádění klempířských prací.

Kocínova 133/2, Písek

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?